05.08.2000 tarihinde üç ortakla kurulan Üçler Doğalgaz Yapı Malz San ve Tic Ltd Şti. firması olarak Bolu'da faaliyetimize başladık. İlk iş yerimiz Karamanlı Mahallesi Mutlu Sokak da daha sonra Karamanlı Mahallesi Parkalan Sokakta 255 metrekare olan bir showroomla devam ediyoruz.

 

Faliyet alanlarımız içinde öncelikle inşaatlarda su, kalorifer, seramik,ısıtma ve soğutma sistemleri, merkezi sistem sıvı ve katı yakıtlı kazanlar satı ş ve taahhüt işleri ile başladık. Daha sonra yeni işyerimizle beraber malzeme çeşitlerimizi çoğaltarak merkezi ve bireysel inşaatlara hitap edecek şekilde faaliyetimize devam ediyoruz.

 

Satışını yaptığımız markalar arasında Ünmak Isıtma sisitemleri Merkezi ve kat kalariferleri, panel radyatör, Boyler, Vitra vitrafiyeleri Artema ürürnleri, Eca ve Serel ürürnleri Fırat Plastik Pissu ve Temizsu Kalorifer tesisatları Sanica Panel radyatör,duş teknesi küvet ve kabinleri, Demir döküm kombi ve panel radyatör, Graniser Seramik ve yapıştırıcıları, GMS Su armatürleri, Kabinet duşakabinleri, Penta Armatürleri, Alarko sirkülasyon pompaları, Sumak pompa ve hidroforları, Zaffiro cam mozaik, Turavit ve Damla Banyo mobilyaları, Konsan vana grubu malzemeleri ile müşterilerimizin hizmetindeyiz. Aile şirketi olarak birlikte deneyimli ustalarımızla yapı sektöründe kaliteli işlere imza atmaya devam ediyoruz.

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal